Pogledaj jedan post
Old 20.10.2008., 16:38   #20
Quote:
porta1 kaže: Pogledaj post
nisam ga slušao, ali ja imam 2ce kojima treba krško da ih nahrani, kažem još jednom maranc je bio dobar čak vrlodobar dok je svirao tiho ali čim bi malo pojačao raspad, što je normalno jer je imao 50w na 8 oma ali se zato na tišem slušanju mogao čuti zrak kako vibrira na akustičnoj gitari ili ono fino pucketanje trzalice na istoj što kod ovog govna nije slučaj, jednostavno frajer sve nekako mutnjikavo zamaskira, visoki su bili fini čisti, ugodni, srednji prozračni, široki, jedino je sa basom bilo manjih problema, a ovo govno nema ništa od navedenog, jedino bas je čvršči, zategnutiji, definiraniji, srednji zatvoreni, a visoki zapršte tu i tamo, sve u svemu razvikano govno!
Oprosti ali nije mi baš jasno to..pa objasni ako nije problem..

Tvrdiš da se raspada čim malo pojačaš jer ima "samo" 50W pri 8oma, kako onda ja sa svojim jeftinim onkyom pojačam bez problema do te granice da se zvučnici čuje u susjedstvu (više nisam htio radi zdravlja zvučnika ) i ništa nepuca a receiver nedaje ni 50W po kanalu???

Zvučnici su Jamo S606, imaju velike bas jedinice (203mm) ,snaga 130W/210W prednja dva, a centralni i zadnji po 80W/130W, kažem, receiver je Onkyo TXSR 506 i po potrošnji struje nema teorije da daje više od 50W po kanalu pri 8om-a
MirkoST is offline  
Odgovori s citatom