Pogledaj jedan post
Old 29.08.2004., 21:12   #10
Quote:
Sebastijan kaže:
Stalno mi pada na pamet kako u Crkvi svećenik na ispovijedi mijenja šrinka. Još pogotovo ako je neki karizmatični. Pa te propitkuje, objašnjava i savjetuje. Kako god okreneš besplatno je, ne vidiš svećenika, ne daješ osobnu ni zdravstvenu iskaznicu, nisi legitimiran u ogromnoj državnoj administraciji i ne dobivaš povijest bolesti za doma.

Ovaj američki način mi ima smisla. Dođeš, sereš, on kaže da dođeš opet jer je nužan nastavak terapije i pljuneš dolare. Jel ima kod nas ovih privatnika? Ako da kolko koštaju?

A ovo sa bolnicom je sumnjivo. To nije psiholog nego psihijatar. Imaš samo šanse završiti na odjelu sa dijagnozom.
moj frend je psiholog.zavrsio fax u zagrebu.nije mogel dobiti posel jer tamo to jos uvjek ne ide.psihijatrija-da,ali psihologija ne.nije mu se dalo raditi sve drugo samo svoje zavrseno,pa je dosel u usa,magistriral i sad ima ordinaciju.zaraduje puno,i pomaze rulji jer fakat,ne futra s ljekovima,ne daje ludacke dijagnoze,a opet imas nekoga za popricati kad ti zagusti.ovdje taj biznis cvate,jer rulja je uzasno pod stresom.i niko zato nije lud.docim u nas,te odma svrstavaju pod ludaka za vrapce...
inace,vrnul se iz zagreba prije tjedan dva i veli da ih ima par svega(nemam pojma gde su)koji se bave time-bez dijagnoza!ali da jos uvjek nemaju posla...mozda ga mogu pitati,ali ovak neznam.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom