Tema: Hvar
Pogledaj jedan post
Old 14.07.2004., 20:38   #10
Evo..javlja ti se Hvarski zet.
Jutros sam se vratio iz Starog Grada.
U Starom Gradu ne možeš naći provod ali su uvale sjeverno od Starog Grada najbolje na otoku (možda i na cijelom Jadranu).
Uglavnom ideš gore do Rudine i kroz Veliku Rudinu do Žukova , Lisne i ostalih uvala.
Nema gužve, more čisto i bistro (puno manje slanije nego kod mene u istri) sa predivnim pogledom prema Bolu.
U samom Starom Gradu imaš jedno jedino cool mjesto. To ti je Cocktail Bar Antika gdje možeš za 30kn dobit odličnu cugu.
Na rivi prođi do štanda gdje se prodaju Amreican Donuts i tipu i ribi koji ih prodaju kaži da ih pozdravlja Moris.
Jelsa je krcata ali nema dobrih plaža i osim sjednja u kafiću nerčeš moći naći nekakv provod.
Južna strana otoka je krcata ali ja ne prefiram odlaske u Zavalu i Sv.Nedilju jer je totalna pilana tamo doći autom za vrijeme ljetnih gužvi.
Ovo proljeće se radila cesta preko planine kako bi se zaobišao legendarni tunel.
Bilo kako bilo genijalno je kada izađeš iz njega i vidiš Šćedro. Pelješac, Korčulu i Vis kao na dlanu.
Na cesti za Hvar skreni u Milnu i tamo se bućni jer je okej plaža.
Sam Hvar je krcat i preskup za moj ukus.
Preporučam ti da jednom odradiš vožnju po staroj cesti Stari Grad - Hvar preko Selca samo zbog genijalnog pogleda sa vidikovca.


Ako nekom treba smještaj...iznajmljujmem stan u Starom Gradu od 100m2 za 4 osobe za 50€,ali ako su samo dvoje za 40€.
Mogu i šestoro za 60€.


__________________
Bow down before the one you serve.You're going to what you deserve.
subc0mandante m0ris is offline  
Odgovori s citatom