Pogledaj jedan post
Old 08.01.2012., 21:09   #15
Quote:
Marlea kaže: Pogledaj post
Evo me.
Izašao je nakon 10 dnevnog boravka. Uzrok tako visokog CRP-a nisu uspjeli naći. Ipak ga nisu poslali na magnetnu (koliko sam informirana iz struke, kraj godine je i nema se novaca, a ona je dosta skupa). Izašao je srednom prosinca, a otpusno pismo još uvijek nismo dobili.
Dobio je nekakav papir na kojem je dijagnoza povišeni tlak i masnoće (koje i koliko ne znam, ne piše). Doktora sam doslovno lovila po hodnicima i nisam ga uspjela uloviti. Sestra mi je rekla da je EEG u redu, EKG i UZV srca u redu, stolica u redu, masnoće povišene + tlak. Zajedno smo bili na UZV abdomena, on je u redu jedino je jetra malo "promjenjena" zbog masnoća ( i to sam doslovno uzvlačila iz dr koja mu je radila UZV jer sam čula da je nešto promrmljala o jetri i kad je završila zamolila sam ju da mi pojasni to s jetrom, a ona da će sve pisati na nalazu, pa ja, mislim, tu sam pa vas molim da mi to sad i kažete, čemu da čekam nalaz kad sma ovdje. I tako smo se natezali i na kraju mi je rekla. )

On je na oko u redu, osim što ga šiba pubertet, no ne možemo ići na daljnju obradu zbog tlaka jer nije dobio otpusno pismo.
Dali je pretio?
Dali na otpusnici stoji dg. Hypertensio art.
Hyperlipidaemia?
Dali vam je savjetovano da se obratite ped. endokrinologu?
hrvoje dr. is offline  
Odgovori s citatom