Pogledaj jedan post
Old 02.07.2008., 00:50   #143
Quote:
emanuela kaže: Pogledaj post
e..ovo sad ima logike
no medutim ja evo sad fakat prvi puta cujem da se pri izradi osobnog horoskopa, koriste i podaci vezano uz starce, evo fakat prva informacija
Ma, ne nego sam pisala teoretski ukoliko bi postojala dva ista horoskopa i zašto te dvije osobe imaju različite živote (ali ne mogu biti baš drastično različiti), razlog je što te dvije osobe bivaju odgajane od različitih roditelja, pa ti roditelji onda različito preko svojih različitih natalnih karti utječu na razvoj te dvije osobe. Ne znam ako smo se razumjele?
Dakle, nije potrebno pri izradi osobnog horoskopa koristiti podatke roditelja.

Evo primjer. Imaš dva djeteta rođena npr 1.1.2000. u 12h Zagreb - recimo jedno dijete je rođeno od majke koja je rođena 1.5.1970. , drugo dijete od majke koja je rođena 1.9.1966.. Dakle ta djeca imaju iste natalne karte, ali će biti odgajana od različitih majki koje će svojim natalnim kartama različito utjecati na njihov razvoj. Prva majka pravit će npr. usporedno svojom Venerom opoziciju (neharmoničan aspekt) na djetetovu Veneru, a druga majka svojom Venerom sekstil (harmoničan) na tu istu Veneru kod drugog djeteta.
Dakle jedno dijete, iako se radi o istoj natalnoj karti, imati će sa svojom majkom Venera opozicija Venera, a drugo dijete sa svojom Venera sekstil Venera. Prvo dijete će teže razvijati sebe kao ženu kod odrastanja radi negativnog uticaja majke, iako oba djeteta imaju istu Veneru. Prvo dijete kad odraste iz tog razloga može promijeniti više veza tražeći sebe kroz veze, dok drugo dijete ne, jer neće imati taj problem nastao prilikom odgoja. Kod prvog djeteta kasnije Venera u Strijelcu prolazit će kroz više veza sa intelektualcima, dok se drugo dijete kasnije samo po sebi usmjerava u neka školovanja itd.
Valjda nisam odveć zakomplicirala...
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom