Tema: Opus Dei
Pogledaj jedan post
Old 07.01.2009., 20:53   #97
Quote:
Znamo mi dobro čemu služi ta frakcija zločinačke organizacije kojoj je jedini cilj utamničenje ljudskog duha.
Ne znate. Pretpostavljate. Ukoliko znate. Dokažite. Jednostavno. Inače šutite.

Quote:
Daj molimte, nemoj me nasmijavati.. jako dobro znamo da tada svjetovna vlast nije smjela niti prdnuti bez dozvole vjerske vlasti.
Je ili nije to nije tema rasprave. Činjnica je da su svjetovne vlasti izvodile pogubljenje i da su one ga određivale jer prema spisima se nije nikoga moglo osuditi na smrt. Najgore kazne su bile paljenje kuće, ekskomunikacija i slanje osobe na hodočašće u Svetu Zemljuu. Sa strane crkve. Crkva je jedino kriva jer nisje spriječila ubojstva heretika. Jer ko ne kažnjava zlo. Potpisuje ga. Ali ga nisu izvodili niti osuđivali na smrt. takva kazna sa strane Vatikana nije postojala.

Quote:
Da se ne boji, nebi digli niti takvu frku oko te knjige..
kao što sam rekao. Vatikan se ne boji te knjige jer ona obiluje lažima. ukoliko smatrate suprotno navedite i dokažite kao što sam napisao u prethodna 4 posta. inače nema smisla. crkva se bori sa tom knjigom jer postavlja sumnju oko ničega. jer su vjernici nedovoljno upućeni i aktivni. tj. oni koji se samo tako nazivaju oni lutaju. Dok on istinski vide zavaravanje đavla.


Quote:
A ovo je laž. Hoćemo li malo prićati o "Malleus malleficarumu" npr?
Nisi dovoljno upućen da bi raspravljao o tome. Naime navedeni su samo istražni postupci te izgled suđenja. No nema govora o izvršenju smrtnih kazni..ne sa crkvene strane..stoga ako hoćeš možemo..osobno sam ga držao u rukama..ako želiš možemo slobodno..ali nema smisla jer ionako smo skrenuli sa teme..



TRAŽIM OD VAS...

1. Dokaze da je Opus Dei zločinačka organizacija. (Stime da su zasebna svjedočanstva i Da Vincijev Kod nevažeći)

2. Navode iz Da Vincijevog koda koji ''tresu temelje vjere''..
Hvala
House M.D. is offline  
Odgovori s citatom