Pogledaj jedan post
Old 08.06.2010., 20:03   #157
Quote:
ex_mars kaže: Pogledaj post
horoskop je (moj subjektivan stav i ne mora bit pravilo) za ljude koji su pomalo naivni i izgubljeni u emotivnom smislu, nemojte se molim vas ljutiti svi vi koji vjerujete u horoskop, pratim svoju sestru koj je zaluđena horoskopom, složena ličnost, proživjela je nekoliko trauma (uostalom kao i ja) i sad se našla u horoskopskim znacima i naravno dijeli sve prema svojem horoskopskom znaku, pašu joj znakovi koje joj je sama astrologija nametnula isto tako nikako nemože sa znakovima koje joj je opet astrologija nametnula, imam raznih primjera kad se tako po tom načelu ponašala i nisam moga vjerovati! zapravo radi se opet o nekoj vrsti diskriminacije ljudi, nemojmo se dijeliti po tim šarlatanskim načelima,trebalo je te šarlatane paliti na lomačama zajedno sa vješticama ali naravno da su opstali jer su i kraljevi i kraljice vjerojatno bile opsjednute tim šta če se desiti u skoroj budućnosti........
Slažem se s tobom! To su ispraznosti. Znam, jer sam i ja čitala horoskope i ništa mi nisu pogodili.
Tarot, također. Ali čovjek dok je živ uči, pa sam se i ja naučila!
Valerija79 is offline  
Odgovori s citatom