Pogledaj jedan post
Old 31.05.2013., 20:22   #85
Hvala vam svima na odgovorima.

Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
saturn je prošlost. mjesec sjećanje. snovi neptun i 12. kuća. jesi skužila kakvu kombinaciju kod sebe?
Jesam, dispozitor Mjeseca i Sunca je Me u 12, sam položaj Sunca u 12., Sa vladar 4. itd.

Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
. U ovom slučaju radi se o tranzitu Plutona točkom IC-a gdje se nalazi Neptun čime radi i trigon na natalni Mjesec. Pluton je sposoban duboko prodrijeti u psihu osobe kada je u vezi s serijom 12...

P.S. Eto još jedan primjer zašto psihijatri da bi mogli "duboko prodrijeti" u psihu pored Neptuna moraju imati istaknutog Plutona.
Da, kužim. Eto, sad si mi razbila iluziju koju dugo njegujem , da bih bila odličan psihijatar. Zapravo, da sam bila sigurna ako završim medicinu da mogu dobiti psihijatriju kao specijalizaciju, sigurno bih to upisala.

Ali, eto, srećom nisam jer mi u natalnoj Pluton nije jak niti nešto pretjerano istaknut.

Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
u zadnjih 10-tak dana imaš zanimljivu formaciju koje je napravio tranzitni Jupiter:
- veliki zračni trigon sa MA0JU i SA, zatim
- trJupiter 90 Sunce u 12.k

...
Evo, da ne quotam sve, upravo sam sanjala snove iz perioda koji si navela. Snovi nisu bili nimalo neugodni, upravo suprotno, baš kako si navela. Bila sam sretna kad bih se probudila jer sam se sjetila dosta stvari na koje sam skroz zaboravila. Najviše sam se sjećala nekih emocija iz tog perioda i kroz snove sam ih ponovo odradila. Zanimljivos je da u snovima nisam bila odrasla, već dijete. I izgledom i razmišljanjem.

Očito je to jedan od mojih bijegova od stvarnosti i odgovornosti, također i pronalaženje "izgubljenog" djeteta u sebi.
__________________
Moja natalna karta. ... “There's so many different worlds. So many different suns. And we have just one world. But we live in different ones."
Raven 99 is offline  
Odgovori s citatom