Pogledaj jedan post
Old 18.07.2016., 21:48   #74
Quote:
Opaki kaže: Pogledaj post
ne zamaraj se sa time... naplatit će se ako ne od tebe onda od tvoje djece.... a prodan za pola iznosa ETO ZATO!!!
Vidim da si aktivan... nu da ajmo sad riješit ovo...

"Sukladno odredbama Ovršnog zakona, računovodstvenoj praksi te stavu društva RRIF, pravomočno i ovršno Rješenje o ovrsi ima snagu konačne sudske odluke, odnosno isto ima veću snagu od administrativne zabrane, kao i od Suglasnosti za zapljenu primanja (potonje u slučaju da je datum primitka ovršnog prijedloga kod javnog bilježnika, raniji od datuma zaprimanja Suglasnosti kod poslodavca) i dolazi prije navedenih isprava u prednosni red. U slučaju da poslodavac ne postupi sukladno navedenome, ovršni postupak se nastavlja protiv poslodavca pljenidbom njegovih računa."

Ajmo sad pogledati Ovršni zakon i pravilnike koje je donijelo ministarstvo a ono glasi: Ovrhe se naplaćuju onim redom kojim su zavedene u registru u FINA-i. Da li sam ja tu nešto rekao krivo?
Članak 173 ovršnog zakona jasno određuje iznos koji ni supermen ni batman ne mogu sprenuti od uplate na zaštićeni tekući račun. Jesam li tu što krivo rekao?
Osim naravno posebnih ovrha (alimentacija) te posebnih ovrha temeljem ovršnog zakona članak 202. Jesam li i tu što krivo rekao?

Ne jednom nego barem 20 puta sam čuo da je EOS Matrix ove dopise poslao firmama. I što firme rade? One koje nasjednu na ovo trećinu primanja poslodavci uplate direktno na račun EOS matrix-a a ostatak primanja raspodijele tako da trećinu uplate na blokirani tekući a ostatak na zaštićeni tekući. Hej!!!

Prijevara čl. 236

(1) Tko s ciljem da sebi ili drugome pribavi protupravnu imovinsku korist dovede nekoga lažnim prikazivanjem ili prikrivanjem činjenica u zabludu ili ga održava u zabludi i time ga navede da na štetu svoje ili tuđe imovine nešto učini ili ne učini,

kaznit će se kaznom zatvora od šest mjeseci do pet godina.

Pitanje? Koji zakon krši EOS stalnim uznemiravanjem? Ide kaznena prijava protiv poslodavca i EOS matrix-a garant ako ne vrate novce a poslodavac ne napravi obračun plaće po zakonu.
knedlaugrlu is offline  
Odgovori s citatom