Pogledaj jedan post
Old 01.08.2017., 00:44   #68
jedini dealbreaker mi je razlika u svjetonazoru!

ZDRAV POGLED na svijet, radišnost, unutarnja neka "ispravnost" tj integritet - apsolutno je sve što mi je bitno.

i naravno prepoznavanje, faktor x, ne možeš biologiju prevariti

nikad nisam gledala što dječko "ima" i nije mi to bilo bitno apsolutno.

ambicija i uspješnost mjerena u €$$ pokazatelj je samo na neki način jednog aspekta usmjerenja osobe . ako je to odraz talenta, znanja i truda osobe doživljavam to kao bilo koju drugu pozitivnu osobinu. no ako je to nasađenost na novac i promaterijalni ili promućurni pogled na svijet e na to mi se onda razvija odbojnost.

rad poštenog posla za par tisuća kuna uz uvjet nepostojanja lijenosti ili bilo čega što poništava ono što ja zovem svjetonazorska mi bliskost ili integritet - uz to neko poklikavanje apsolutno su SVE što treba.

muškarci ili žene koji zaradom misle da su strpani u mesingane ili zlaćane police traže figure iste "pozlate" i kao takve nisu statue čiji bi me sjaj dirao.

a inače sam naučila kroz život da onaj tko ima integritet i svoje neko zračenje, koliko god taj/ta zarađivao 5 ili 50 tisuća, isto će sjajiti iznutra i plijeniti.

bagatelna je karta ljudi koji se skrivaju ispod "kišobrana" svojih novaca ili imovine
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=uB_dYLTHsPA
mala srecica is offline  
Odgovori s citatom