Pogledaj jedan post
Old 15.08.2017., 19:24   #56
Ti pokusavas racionalizirati, ali on da je htio doveo bi te odmah sa sobom u inozemstvo

Imam takva 2 primjera bliskih frendica, jedna je isla u inozemstvo s deckom dok jos nismo bili u EU, pazi ona nije radila, on je radio jer je imao radnu dozvolu i zivjelu su tako mjesecima, jer nije dolazilo u obzir da se ne vide, nisu djecu imali niti planirali ni brak ni nista slicno.

Imam frendicu koja je imala mali budget, odlucila je doseliti u Irsku, na to je njen decko rekao da ide i on, rekla sam im da nisu normalni, da je to premalo novaca za nju, oni su rekli da di jedan ide, drugi ide s njim, nema razdvajanja. Dosli oboje. Radili po farmama, svadali se, bili zivcani, pid stresom, ali su uspjeli!!!

Zeno moja shvati da taj pacjen jebivjetar, alkoholicar nije za tebe, da zasluzujes lika koji bi te doveo za sobom, makar oboje djelili sobu metar puta metar.

Sigurno ti je puno toga izlagao, nema izgovora, unutar max. 6 mj je mogao onoguciti tebi, ustwditi da ti plati put, da imate djecz duze bi potrajalo, al vas dvoje ko par, mogli bistw se vec nakon 6mj stisniti. Bas n sw raspizd... citajuci kakav je on lazov.
Gonu ga u tri pm.
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom