Pogledaj jedan post
Old 05.01.2011., 15:58   #20
ovako, prvi put sam ovdje i moja zamija me danas razljutila... dobila sam jednu na poklon za svadbu i uništila sam ju, drugu sam dala mami i pred mjesec dana muž mi je kupio novu, presadila sam ju jer je vaza u kojoj sam ju kupila bila totalno uništena, a danas mi je rekla cvjećarka da ju nisam smjela presaditi dok se cijela vaza ne ispuni izdancima(mladim) bez obzira na to što su meni rhizomi virili van... e sad... ovu novu zamiju zalila sam samo jednom i to lagano tad kad sam ju presadila, to je bilo 3. 12. do danas ju nisam zalila.. e da, jedna grana mi je bila slomljena pa sam ju zabola u drugu vazu i čini se ok, a ova glavna zamija je počela trulit. :-( uglavnom, danas sam ja pokidala listove iz trulih grana (trule su bile samo u dnu) listovi su lijepi, sjajni, sve ok, i zabola sam ih u desetak vaza u zemlju, cvjećarka je bila pesimistična pa vas molim za podršku i neku lijepu riječ e da, još sam čula da je dobro kad se list posadi u zemlju da se vazu zatvori prozirnim najlonom.... ima li tko kakvog iskustva???

hvala
rozmeri89 is offline  
Odgovori s citatom