Pogledaj jedan post
Old 10.01.2017., 22:40   #12
Quote:
arizin kaže: Pogledaj post
Bez obzira što je ovaj lik po svim mjerilima našim nenormalan, mora se priznati da zapad s ovom bolesnom politikom koja se provodi na zapadu nema šanse protiv ostatka Svijeta.

Došlo je vrijeme kada se ispričava za svaku glupost, ne možeš više ništa ni prokomentirati da se 10 ljudi ne uvrijedi jer eto rekao si da ti je film bio mrak i odmah 10 bijelih liberalčeka skoči da je to rasistička izjava jer u filmu nema crnca ili ima kako god...Ta bolest koja se događa na zapadu bi Clinton odvela a jednu novu razinu, baš zato treba netko bez dlake na jeziku da ovim tako finim, a iznutra tako trulim i pokvarenim birokratima zapada otpil i kaže sve u lice....

Ovo govorim jer vidi se da ostatak Svijeta boli briga za zapadne gluposti, niti se Japan ispričao Amerima za Pearl Harbor, niti Kineze previše zanima što Europljani i ostatak Svijeta misle o njihovim festivalima gdje se jednu psi(ne podržavam), a bome tako razmišlja i ostatak Azije,Južne Amerike i Afrike...

Ovo je samo jedan dokaz toga, oni imaju svoj način razmišljanja i obračunavanja s kiminalom.Mislim da će puno nedužnih stradati, ali nisu kao ni Norvežani pa da ti lik pobije 70 ljudi, a on dobije max 20 godina i žali se kako ima samo play station 2, a ne 3 Naravno, o svim mogućim pravnim trikovima na zapadu gdje se kriminalci žrtvinim roditeljima i prijateljima smješkaju na ulici da ne govorim.

Kažem, ne podržavam takav obračun tj. način na koji se sve ovo događa međutim Filipini pripadaju potpuno drugačijem sustavu vrijednosti nego mi.I mogu reći da mi je drago što na onom podneblju ne moram gledati beskičmenjake kakve mi gledamo po Europi, a i na našoj sceni.
Gle apsolutno se slažem sa svime što si napisao, svima je više dosta te neke političke korektnosti, optužbi za rasizam, fašizam, seksizam, šovinizam i sl. pizdarija, upravo zato se i dogodila takva veličanstvena pobjeda Trumpa iako su svi mogući govorili da je to nemoguće i da nema glasove crnaca, latinosa itd. a pokazalo se da ima i to jebenih glasova tih skupina, nisu ni oni toliko naivni da im Hillary može zajebat nekom svojom pričom, vidi se kako su živjeli pod Obamom 8 godina i to im je očito bilo dovoljno.

Pa čak i kod nas se osjete neke promjene pogledaj recimo jedan Index u zadnje vrijeme kako se lagano mjenja, a nekad su isti bili baš izvor onoga o čemu smo gore spominjali da bi u svemu živom našli nešto da te mogu optuzit. Uff malo smo ošli s teme.
MaurS is offline  
Odgovori s citatom