Pogledaj jedan post
Old 03.03.2017., 06:57   #35
Quote:
sofija999 kaže: Pogledaj post
Da malo dignem temu i odgovorim samoj sebi- živim već skoro 2 godine jako dobro bez ad.

U zadnje vrijeme ponekad imam onaj osjećaj kao da ću dobiti napadaj panike ili me ulovi opća anksioznost, ali nekako je puuuno lakše se nositi s time sada nego prije nego što sam se počela liječiti.

Spremna sam na mogućnost ponovne potrebe za istima, no ovaj put ću probati sve što mogu na prirodnoj bazi. HTP-5 aminokiselina, gospina trava, ashwagandha, izbor je velik. Ali za svaki slučaj, tu će uvijek biti i misar, da mi povremeno resetira mozak, smiri misli i opusti me.

Nadam se da će to biti dovoljno za miran život.

Pozdrav.
ja već godinama ne pijem ad. obzirom da sam počela raditi na preodvratnom poslu, prestresnom za mene, dobro se držim, ali svako malo se dese situacije svadje na poslu, koje me uzdrmaju, jako. to sa ad bi puno normalnije podnosila, stabilnije, probala sam ponovno piti ad, al sam dobila tada i neke kožne probleme, za koje sam mislila da ima veze sa ad, i prestala. ali izgleda da nije.
prratim simptome, za sada spavam, ne lupa mi srce, idem na pt, na neke vježbe, ali stalno sam bolesna, tipa prehlade, jer se jako iscrpim na poslu, znam da bi to podnosila bolje sa ad. ali mislim si da znam da kada bi promjenila posao, jer mene osobno takva odvratna atmosfera previše uzdrmava, znam da moram se maknuti sa tog posla, i da će se simptomi smiriti. možda da uzmem ad bi samo duže izdržala ovu agoniju koju trpim sada već 3 godine.
bojim se dati otkaz, al ovo me ubija. psihički i fizički.
gledam poslove, razgovaram sa psihićkom i sa mužem o otkazu, stvorila sam ljude oko mene koji mi daju potporu, ali me i dalje užasno strah dati otkaz.
bojim se da neću naći drugi posao, nego takav i još i gori, i da sam realna što se toga tiće. sss sam. i 40 g.
ubija me ta bespomoćnost.
ali sve sam bliže tome da dam otkaz. i samo dišem par mjeseci.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom