Pogledaj jedan post
Old 31.05.2008., 12:21   #16
Quote:
luiz kaže: Pogledaj post
cuj normallni, nadovezala sam se na dio tvog posta koji je
ocito (i sa mojim dijelom) jos uvijek nepotpun, bez obzira
sto je sa medicina.hr.
imam izvjestaj, odnosno noviju reviziju americkog medicinskog
instituta - o marihuani i medicini, koja je izradjena na zahtjev
bijele kuce).
sto puta sam već spominjao da nemam otpora prema bilo kojoj supstanci, pa tako i marihuani kao sredstvu za poboljšanje života teško oboljelim pacijentima.
godinama se koristi i Morfij za ublažavanje bolova, no samo u med. ustanovama i to pod strogim nadzorom, dok je na "ulici" strogo zabranjena distribucija istog, te ne govorim protiv marihuane kao sredstva koje može poboljšati život teško oboljelima, već o marihuani kao socio-kultorološkom fenomenu.
poznato je i da je više od 80% teških narkomanskih ovisnika, počelo s "maricom".

Quote:
sto se tice alkohola i sveprisutnog alkoholizma, s jedne strane,
te travine sa druge strane =) nisam sigurna koliko ih uopce
ima smisla usporedjivati!
ima, liječnici preporučavaju svakodnevno 1 dcl crnog vina, 0.3 konjaka u borbi protiv koronarnih bolesti itd. dakle za pretpostaviti je da je alkohol zdrav po organizam, pa tako i marihuana.

Quote:
a moja paznja proizlazi iz temeljitog proucavanja droga s obzirom
na essay o dekriminalizaciji, odnosno legalizaciji iz criminology, a
vezan uz moj studij psychology (USA), zisku?
žimku , no moja pažnja proizlazi isto tako iz dugogodišnjeg proučavanja utjecaja narkotika, delikventnog ponašanja njenih uživatelja itd.

vi u USA ste malo napredniji po usvajanju "novih spoznaja", a pošto je ovo balkanski forum, kod nas će još uvijek biti jako puno osoba poput mene koje će zbrajanjem koristi od marihuane i njezinih loših strana, prevagnuti k daljoj zabrani korištenja THC-a čak i u medicinske svrhe.

zbog velike navale "demokracije" koja stiže iz USA na webu se mogu pronaći ovakvi nekažnjivi sadržaji s temeljitim objašnjenjima kako istu uzgojiti

http://www.vutra.org/uzgoj.php
Uzgajanje Marihuane
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom