Pogledaj jedan post
Old 11.01.2007., 17:27   #1
Alkoholizam - problemi, iskustva, liječenje - opća tema

ne bi otvarala ovako glupu temu,da nisam pomalo ljuta trenutnom situacijom u stanu...
uglavnom duga prica,ali od staraca poznanici su se rastali nedavno-uzasan brak,vecinom je bila njena krivica-ona je alkos...
i sta -danas oko 13h je iz vedra neba nama pozvonila i sada davi tamo moju mamu da joj je tsko itd.,non stop place (meni je neugodno to gledat,pa sam ja zbrisala) i kuka...i uredno kad je nama popila sto smo imali-otisla je u ducan po cigarete i vino&vratila se piti kod nas...
u meduvremenu je dosao s posla i moj stari koji odmah zna po sta je dosla(pozajmiti lovu za cugu)jer je dobar s njenim ex muzem,pa zna sve njene manire...
i sad ja tu razmisljam sta navede jednu zenu da se dovede do takvog dna?da u 13 h zvoni poznanicima kod kojih nije bila godinama u jednom uzasnom psihofizickom stanju i doslovno nas davi svojim problemima,za koje nije(ili ne zeli biti)svjesna da je sama uzrok...
evo uredno smo rucali(dok je mama kuhala,ona je uredno u dnevnom cugala),tata je otisao malo ubiti oko,ja sam prosetala kujicu,mama pije kavu i tjesi je tamo,ali to je vec preraslo u mucenje nakon 4 sata natezanja(treba sa pijanom&depresivnom osobom i znat vodit razgovor)...
meni je nje zaista zao i vjerujem da joj nije lako,ali sto covjek sije-to i žanje...zar ne?

nikad mi nije bilo jasno kako netko iz dana u dan moze piti i piti i piti i unistavati sve oko sebe,te na kraju spasti na ovakvo dno...
a ne vidjeti da alkohol nije rjesenje nit posljedica-nego uzrok...
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom