Pogledaj jedan post
Old 20.03.2009., 11:08   #43
ovak....ja sam bila na razgovoru kod plastičnog kirurga, nutricionistice i trenerice fitnessa jer mi je pun k nagađanja po kafama i forumima valja ovo, ne valja ono i sl.

Što se tiče onih osam čaša vode wtf?! Nutricionistica kaže da se NE TREBA toliko popiti niti nalijevati samo da bi popio te ko fol preporučenu količinu koju je tko zna tko preporučio. Treba piti kada si žedan, kada nisi - ne. A potrebnu količinu vode za organizam ti dobivaš i od hrane, voća, povrća, kave, sokova jer sve to sadrži VODU. I tako popiješ i više vode nego što misliš da jesi. Dakle, nije ona samo iz slavine i bočice. Točka.

Trbušnjacima NEĆETE maknuti trbuščić, samo učvrstiti mišić, a ne dignuti salo. Zapravo, ne postoji vježba kojom ćete dignuti masne naslage samo na JEDNOM mjestu na tijelu. Kada trošiš kalorije, trošiš ih i na ruci i na stomku i na vratu i na nogama - svuda! Najbolji za skidanje kalorija je aerobik, pilates je z zatezanje - s njim nećete smršaviti, a teretana je za dobivanje na mišićnoj masi, pa možeš izgledati još deblje, pogotovo jer se premoriš pa se doma fino napapaš Dakle, kaže ona, najbolja kombinacija za ženu je aerobik i pilates ZAJEDNO. Jer, kao što sam navela, jedno služi za topljenje kalorija, drugo za zatezanje tijela i gipkost.

Liposukcija je, kaže kirurg meni, najbolji i najprirodniji način uklanjanja masnog tkiva, a da ga ne bacite, ovo ja malo laički, možete taj dio masnog tkiva ubrizgati recimo u grudi, usne...tamo gdje vam, jel, treba i to je puno bolje i prirodnije od silikona jer ne postoji opasnost da ćete odbaciti strano tijelo, jer to salo dio je vašeg tijela. To se zove čini mi se lipofiling. Ali to je kaže on malo kompliciranije pa se žene odluče za silikon.
Eto....
ciganche is offline