Pogledaj jedan post
Old 09.03.2004., 21:51   #18
Quote:
Hopelessgril> a jeste jučer vidili onaj glupi crtić, MASKA? kako je gluuup. ja sam mislila da je to onaj crtić maska kad onaj tip ima zeleno lice, a ono neki mastersi i te gluposti


Ovako što će samo žensko reći.

Crtić i nije za žensku publiku već za mušku. I mi smo mrzili Candy Candy (sad će me u anime krguovima razapeti zbog ovoga )


Gle, M.A.S.K. ti je jamerički odgovor na Transformerse koji su u to vrijeme uzeli poprilično maha u SAD-u pa i svijetu.

Međutim za razliku od Transformersa koji su jap-am. koprodukcija, M.A.S.K. ti je tipičan “all-around-american product” sa talijanima kao piscima scenarija, japancima kao animatorima i jamerima kao producentima.


Istina, danas izgleda glupo i naivno, no međutim u ono vrijeme u očima jednog 10-godišnjaka M.A.S.K. su bili bogovi. Tu smo kazetu kao klinci znali posuđivati po tjedan dana iz videoteke.

Quote:
Kemik> ja sam zaljubljena u Toma & JErry-a. Sad pokusavam nekako doci do epizoda crtica kodiranih na netu, ali mi ne uspjeva. nasla sam popis svih epizoda koje su ikada napravljene, ali ih ne uspjevam skinuti.


Svi zaljubljenici Tom&Jerry-ija mogu pratiti omiljeni crtić nedjeljom ujutro u dječjoj emisiji “Dizalica”. Uvijek puštaju T&J…obično Hanna-Barbera produkciju.

Eh da, puštaju i Pink Panthera.


Quote:
Kemik> Icepick, probala sam bittorent, ali ne da forewall i proxy da prodjem kroz njih. tako da je to otpalo.


Ljepotice, ti to pokušavaš skinuti negdje na faxu ili na poslu, jel’ da?

Onda da…firewall i ostalo bi ti moglo praviti probleme. Probaj skidati od doma, ako imaš recimo ISDN, ili nađi nekog tko ima pristup brzoj vezi bez restrikcija.

Quote:
Kemik>To je bila cijela ekipa, Vitezovi s Orijenta, bio je onaj tip što se mogao pretvorit u životinju, pa mađioničar...i više se ne mogu sjetit.

Ni ja se nikad ne mogu sjetiti ostalih članova. Znam da je ziher bio jedan super-snažan.......ali to je sve čega se sječam.

Inače, ako vas baš zanima crtić se u originalu zvao "Arabian Knigts", Hanna-Barbera produkcija...pa Googlajte.



Niš...odoh sad pogledati epizodu MASK koja mi se snimila danas.
Icepick is offline  
Odgovori s citatom