Pogledaj jedan post
Old 03.01.2009., 02:22   #8
Quote:
Shady kaže: Pogledaj post
Kada se terorizira Kurde, onda nikom ništa! Valjda, jer ih biju "njihovi". A kada Izrael pokreće prekomjerenu odmazdu zbog prethodnog raketiranja Hamasa i Hezbolaha... onda su svi nabrijani. Na stranu to što je Izrael nasilno instaliran nakon 2. svj. rata. uz podršku Britanije, Francuske i USA.
Jao, cemeru. Naravno da su nabrijani na ubijanje civila. I vecina nas muslimana koji smo unatoc tome prekrizili noge, izuzev Hizbullah, da ih Allah nagradi. Na stranu oces reci 60 godina patnje i ponizavanja? Stvaranja drzave na tudoj drzavi? Iseljavanju tj proganjanju? I dalje je omjer 10:1 u zrtvama.

Quote:
Shady kaže: Pogledaj post
Ali danas je on realnost, i trebalo bi doć do nekog sporazuma, koliko toliko pravednog.
Da... Zato i jesu u EU... Jer ih nitko ne priznaje od susjednih drzava... Jao. vidi. Isto ko da tvoja domovina daje jednaka prava Albancima, Bosnjacima i Romima jel?

Quote:
Shady kaže: Pogledaj post
Problem je što tamošnji muslimani ultimativno odriču Židovima bilo kakvo pravo na postojanje države Izrael. A na drugoj strani, Izraelske vlade su uvijek odbijale mogućnost da se muslimani uključe u politički žvot zemlje kao građani prvog (a ne drugog) reda, već idu na razdvajanje teritorija.
Pa cuj i ja ultimativno odricem pravo bosanskim Srbima pravo na RS, na zemlji mojih djedova... A kako nece Palestinac na zemlji uvakufljenu od Omera r.a. I zna se na sta idu... Rastavljanje je samo sminka.

Quote:
Shady kaže: Pogledaj post
Po meni, rješenje je u konvivenciji i multikulturalizmu, za koje se jako zalagao još Einsteine.
Bravo, care! Fala Allahu da imamo takih finih reformatora koji znaju sta je prioritetnije i naprednije za nas ummet, onih koji nam unapredjuju serijat. Uzas, ja bi se zapitao...
Deniz is offline  
Odgovori s citatom