Tema: Minival
Pogledaj jedan post
Old 29.09.2011., 09:24   #872
Quote:
Muholovkaa kaže: Pogledaj post
Hajmo žene!
Ja imam dugu ,tešku ,gustu , i pomalo prirodno valovitu (ne baš kovrčavu). Sviđa mi se još valovitija ili u krajnjem slučaju kovrčava kosa ( mislim da bi mi stajala) . Da li da radim minival,ako da kakav? stvarno bih voljela da mi pomognete.
Možda ti pomogne moje iskustvo.
Samo da prvo napomem,o tome koliko će se oštetiti kosa i koliko će biti isušena kasnije,ovisi o frizerki i njezinoj sposobnosti da ona napravi dobar minival.Ja sam radila minival prije mjesec i pol.Imam kosu jako slično tvojoj.Dužine malo preko ramena,jako gusta,malo lagano valovita.Kosa je bila malo isušena u početku,ali nakon upotreba maska za kosu i obilnijih tretmana regeneratorom je super.stanje se popravilo i izgleda ok.Ispočetka sam bila zadovoljna minivalom,no dogodilo se to da mi je kosa preteška (očito) i neki pramenovi su mi se već počeli ravnati.Tako da,o tome koliko će ti minival dugo biti takav kakav je,ovisi o kosi,a to ti nitko ne može reći,nego moraš probati.Još nešto..pošto imaš dugu,gustu i tešku kosu,nemoj stavljati najveće viklere jer će ti to sigurno otpustiti,kosa ti neće to držati.Moja preporuka,nađi dobru frizerku,koja zna što radi,jer je sve u tome.Neko te može upropastit,pa ćeš bježat od minivala uvijek,a ko zna,možda bi ti stvarno izgledalo dobro.

@DanceMakesLife
Ja sam ga radila na bojanu kosu.Nije se ništa dogodilo.Super mi je ulovilo i sve.Bojam kosu i dalje.Frizerka mi je rekla da se kosa ne smije bojati dva tjedna nakon minivala,a kasnije sve normalno.Naravno,normalne boje,(vjerojatno ima i agresivnijih koje dodatno štete kosi nakon tretmana minivalom),no imaš boja i bez amonijaka,probaj te.Isto tako,ako blajhaš kosu na plavo,to se svakako nesmije i štetiš kosi.A za normalno bojanje,smije se.Mozda da probaš kupiti neko ulje i preparate za kosu,možda pomogne.
__________________
tell the devil I said “hey” when you get back to where you're from
LadyM* is offline  
Odgovori s citatom