Pogledaj jedan post
Old 11.08.2009., 11:53   #46
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
dokle god netko kupuje bit će onih koji će prodavati, knjige stare dvije godine nikako nemreš prodavati u pola cijene a, ima i onih koji uzimaju besplatno da bi prodavvali što je više nego ,
na netu imaš hrpu stranica gdje upišeš knjige koje tražiš i javit će ti se netko tko ih poklanja, bit svega ovog i je razmjena a, ne trgovina.
mi smo svoje udžbenike za 7. poslali u split, osijek a, dolaze nam iz varaždina i čakovca, kako sam ja olakšala nekome tako netko olakšava meni, probaj i ti, uostalom još ništa nije sigurno i besmisleno je bacati novce
Većina knjiga koje ja imam su 2008 godište i u odličnom su stanju jer učiteljice zbog nasljeđivanja koje se trebalo dogoditi nisu skoro uopće koristile i moralo se pisati u bilježnice. Vidim da te jako pogađa to plaćanje knjige i nemogu dokučiti zašto...pa izmišljen je novac jer je u prvobitnoj razmjeni -trampi bilo teško potrefiti se sa onim što imam i što trebam nađem odgovarajućeg čovjeka.(Povijest 5) Evo ti ja sam primjer...u dva tjedna kopanja po netu u 90% slučajeva ljudi imaju što mi treba i žele prodati jer im ne trebaju moje knjige. Danas sam naišla na ženu koja mi šalje tri knjige za jednu moju. Mislim dok se sve to iskopa jel nije lakše ljudima prodati upola ili trećinu cijene i onda tim istim novcima kupiti što im treba...da su meni knjige velik izdatak ja bi tako napravila, ali ovaku ću razliku pokloniti i kupiti nove u knjižari...a slučajevi koje si navela da neko traži knjige koje mu ne trebaju da bi zaradio...gle ono..takvih ljudi ima u određenom broju i uvijek će ih biti...
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom