Pogledaj jedan post
Old 05.05.2010., 07:55   #65
Quote:
Angel2 kaže: Pogledaj post
Kao 1.Za ovo za zlostavljanje žena a dolaze na foruma kakvi to trebaju ovdje dolaziti,samo happy..jelte?
ovo je ružno,i da ipak dolaze,a znaš zašto?jer moraju se negdje istresti jer te bol,tuga i nevjerica tjera da se jadaš nepoznatima a ne možeš to reći onima koje voliš..jer se sramiš,jer misliš da si ti kriva za sve to što se događa jer ti je mozak ispran.Tko to nije prošao ne zna šta je to..lako je moralizirati ..a drugo proživljavati..
ajde pročitaj ponovo što sam napisala

Quote:
Angel2 kaže: Pogledaj post
2.On je bio zlostavljan,da i nisu normalni ljudi,oprosti..
jer su i sami bili žrtva i jer su pokupili taj obrazac ponašanja jer ne znaju za drugačije.Nj.mužu treba stručna pomoć a ne osuda..
I opet - pročitaj ponovno moj tekst. Ima gomila ljudi koji su danas NORMALNI obiteljski ljudi, a bili su zlostavljani.
Ne, njemu ne treba pomoć jer je on svjestan šta radi. Dakle, može i sam potražiti pomoć. Ako želi.

Quote:
Angel2 kaže: Pogledaj post
3.ne izigrava ona žrtvu, ne zna drugačije,jer je to jedino što zna...jadno je,da ali je istina.
Da ne izigrava žrtvu ne bi tu pisala kako je, jadna, sve dala od sebe i ne bi se hvalila time kako je rekla majci da je ona kriva za to što ona trpi. Šmrc, šmrc, ja sam jadna.
Ako je već svjesna toga da trpi i ako zna tko je kriv za to (mo'š se mislit'), onda nije žrtva nego je samo izigrava.


Quote:
Angel2 kaže: Pogledaj post
4.ona neće ići zbog djeteta živjeti drugdje,jer kao misli na nju,oprosti Ženo ali to mi je zadnje na pameti,radije ću živjeti u podrumu i imati svoj mir..
Ajd jedna pametna i od tebe
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom