Pogledaj jedan post
Old 09.05.2013., 13:04   #56
Quote:
fgzcvijetic kaže: Pogledaj post
Tek kao primjer:

Percy Lavon Julian (April 11, 1899, Montgomery, Al. – April 19, 1975, Waukegan, Illinois) was a U.S. research chemist and a pioneer in the chemical synthesis of medicinal drugs from plants. He was the first to synthesize the natural product physostigmine, and a pioneer in the industrial large-scale chemical synthesis of the human hormones, steroids, progesterone, and testosterone. His work would lay the foundation for the steroid drug industry's production of cortisone, other corticosteroids, and birth control pills.

Dakle, "crnjo" izmislio nešto što danas predstavlja značajan dio moderne medicine.
Što je "izmislio"? Da lijekova ima i u prirodi-topla voda. Kemijska sredstva su otrov pomoču kojeg se danas truju ljudi a gle čuda "crnjo" baš sudjeluje u njihovom provođenju. Uostalom taj tip nije čisti crnac pa je zato i pametniji malo.


Quote:
fgzcvijetic kaže: Pogledaj post
Čudi me kako se nisi dotaknuo "žutih".

Za primjer, jedan od famoznih misli iz Steinbeckovog romana Istočno od raja
Kineski kuhar Lee kaže svome američkom gazdi: molim te, nemoj mi pričati o civilizaciji jer, dok su tvoji pretci živjeli u pečinama i jeli jedni druge, moji pretci su imali civilizaciju....
Žuti su inteligentniji od crnaca,a sve velike civilizacije su strovili bijelci počevši od Egipta,RIma,u današnjoj Indiji su donjeli civilizaciju Indo Arijci,pa onda do SADa i td.


Quote:
fgzcvijetic kaže: Pogledaj post
Dakle, olabavi malo. To što te posralo pa si se rodio bijele guzice, u okolišu koji je imao nešto više sreće, ničim ti ne daje pravo da se osjećaš nadmoćnijim od drugih . Naprotiv, sve više stičem dojam kako si lik koji svoje osobne frustracije liječi omalovažavanjem drugih ljudskih bića.
Ja ne omalovažavam druga ljudska bića a ti si sad upravo omalovažio bijelu rasu i govoriš o nekom "sranju". Bijela rasa je u globalu superiornija drugima rasama a povijest govori o tome sama za sebe
Cofi14 is offline  
Odgovori s citatom