Pogledaj jedan post
Old 28.09.2015., 20:02   #5
Beljki molim te lijepo. Proslost je otisla.

Komunikacija na tom polju kao i u svakodnevnom ide uvijek u nepredvidljivim smjerovima.
Mozes li predvidjeti sto ces tocno misliti za 3 sec? Mozes li neprestano imati samo svoje odredjene misli?

Tema Meher Baba je dosla spontano i sasvim kotra u smislu sa mojim prijasnjim mislima u meni u odnosu na na tog covjeka, ali tako je doslo i otvoren sam tome.
Imam otvoren um prema svemu pa i "kontra" pristupu. U svemu postoji sjeme kao potencijal za rast, za bolje; pogotovo ako netko intuitivno duboko nesto osjeti.

Ja, o Meher Babi nemam pojma osim vidjenih proslih ogranicavajucih misli uvjerenja - impresija, koje su bile samo jos jedan blok prema odredjenim i daljnjim spoznajama neogranicenog horizonta i tog njegovog danas procitanog teksta.

I ne zelim za sada gledati tko je on bio na wikici ili opcenito na sto se trac-prica o njemu na netu. Zelio bih, procitati, cuti(ti) --->osobne dozivljaje<--- ljudi o njemu i diskutirati sa njima na osoban a ne na "internet znanje" nacin.

Moja pozadina je uvijek jednostavna znatizelja i cudjenje prema svim pojavama ovog postojanja.

Svaka razina svijesti ima svoju logiku koja je nelogicna prijasnjoj, a toj sadasnjoj logici je opet nelogicna buduca, dublja, suptilnija. Ali je na toj razini opet logicna.
Logika postoji na svakoj razini.
Happyning is offline