Pogledaj jedan post
Old 23.12.2015., 00:33   #16
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Najveći trik koji su vrazi uspjeli sprovesti u djelo u cijeloj povijesti ovoga planeta jest uvjeriti ljudski rod da oni ne postoje ili svesti njihovo postojanje na nivo revitalizacije, halucinacije i kojekavih trivijalnih psihojebatrijskih teorija i gluposti...
UPAMTITE! Vrlo su stvarni, opasni i zajebani! Glavna svrha njihova bitstva jest odvesti što više ljudi sa sobom u vječnu propast!
Nema tu neke velike filosofije oko njih, oko nas su, vrebaju nas i proždiru ... na nama je da se BORIMO DO KRAJA! Bez kompromisa, pregovora i praznog laprdanja..
Čini mi se nekako da najviše vrebaju roditelje, s ciljem da unište djecu, preko lošeg odgoja. Poznajem još nekoliko sličnih slučajeva, nalik mojemu. Isto su jedva izvukli živu glavu, ali s teškim posljedicama. Neki su se čak morali sakrivati od oba dva roditelja, koji su im prijetili čak da će ih ubiti i zapaliti im kuću. Možeš li zamisliti takve roditelje? To može biti samo demon unutar takve osobe, nikako čovjek.

Ovo o čemu govoriš itekako stoji. Osjetio sam to doduše i na vlastitoj koži, ali treba mi više informacija da bih se mogao uspješno boriti protiv toga.


Ti znaš više o tome, pretpostavljam. Možeš li mi opisati neke detalje glede njih, uputiti me malo više u takve stvari? Za sada ih mogu prepoznati samo prema neobičnom ponašanju osobe, a i to je upitno, jer djeluju pritajeno. Kod nekih osoba čak recimo osjetim jako puno negativne energije. Nemoguće je s takvim osobama uopće i raspravljati o bilo čemu, jer su sklone stalnom svađanju i prigovaranju, a da ne postoji nikakav konkretan razlog za to.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom