Pogledaj jedan post
Old 23.12.2015., 04:09   #17
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Najveći trik koji su vrazi uspjeli sprovesti u djelo u cijeloj povijesti ovoga planeta jest uvjeriti ljudski rod da oni ne postoje ili svesti njihovo postojanje na nivo revitalizacije, halucinacije i kojekavih trivijalnih psihojebatrijskih teorija i gluposti...
UPAMTITE! Vrlo su stvarni, opasni i zajebani! Glavna svrha njihova bitstva jest odvesti što više ljudi sa sobom u vječnu propast!
Nema tu neke velike filosofije oko njih, oko nas su, vrebaju nas i proždiru ... na nama je da se BORIMO DO KRAJA! Bez kompromisa, pregovora i praznog laprdanja..
pa ovako ovisi

dakle da demoni su u biti pali anđeli koji su islis a Luciferom kada se suproitstavio Bogu,baceni su na ZEmlji itd,dakle zli duhovi recimo,sa mocima itd

e kako se boriti pa kao covjek jako tesko skoro nikako,covjek je slab,nize bice,treba Bozju pomoc,bez Boga skoro pa nikako da ne kazem nikako

evo mene zanima da ja racimo uhvatim demona i da trazim da mi kaze istinu,sto se mene tice moze i protiv njegove volje,ono us tilu sve na ZEmlji itd

sto mislis o tome ti covjece koji bis e borio protiv demona,msilim cijenim to,ali trebas znati covjek je slab,jako slab,a demon nije smrtan makar se moze unistiti i postoji jako jako dugo

da budem jasan imam neka iskustva stvarna sa tome,mozda poneku pobjedu alis a Bozjom pomoci i to protiv najjaceg,ali ok nisam niti ja slabic,heheh,u prijevodu ajmo reci malo sam jaci u odosu na druge


ako trebas pomoc protiv demona reci mi,mozda mogu pomoci,makar i ja mogu biti opsjednut,samo ja to mogu nekako kontrolirati manje/vise,ali da pomogao bih drugima koji su preslabi da se brane ili preslabe vjere ili nemaju vjere da traze pomoc od Boga,dakle ili vjernici ili ateisti itd
i ne zaboravi sam se boriti protiv demona je skoro pa da si osuđen na propast,dakle skoro svaki put ces izgubuti ako ne svaki
Iknar is offline  
Odgovori s citatom