Pogledaj jedan post
Old 23.12.2015., 04:13   #18
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Čini mi se nekako da najviše vrebaju roditelje, s ciljem da unište djecu, preko lošeg odgoja. Poznajem još nekoliko sličnih slučajeva, nalik mojemu. Isto su jedva izvukli živu glavu, ali s teškim posljedicama. Neki su se čak morali sakrivati od oba dva roditelja, koji su im prijetili čak da će ih ubiti i zapaliti im kuću. Možeš li zamisliti takve roditelje? To može biti samo demon unutar takve osobe, nikako čovjek.

Ovo o čemu govoriš itekako stoji. Osjetio sam to doduše i na vlastitoj koži, ali treba mi više informacija da bih se mogao uspješno boriti protiv toga.


Ti znaš više o tome, pretpostavljam. Možeš li mi opisati neke detalje glede njih, uputiti me malo više u takve stvari? Za sada ih mogu prepoznati samo prema neobičnom ponašanju osobe, a i to je upitno, jer djeluju pritajeno. Kod nekih osoba čak recimo osjetim jako puno negativne energije. Nemoguće je s takvim osobama uopće i raspravljati o bilo čemu, jer su sklone stalnom svađanju i prigovaranju, a da ne postoji nikakav konkretan razlog za to.
pa mozes provjeriti da se mene recimo pita,dakel tama ne moze protiv svijetla
pomolis e pred tim ljudima stavi recimo posvecen kriz na njihovo celo i moli molitvu,ukratkob udi mudar
dakle moguce je i da netko bude opsjednut i ti recimo pomazes sa nekime,te da onda tvoj prijatelj psotane opsjednut,kuzis to su duhoivi sa mocima,a demoni su zli ,ne zive pisljivih 100 godina,nego zive puno tisuca godina,ukratko od njihovog stvaranja,samo nekada su bili dobri,a onda okrenuli na zlo kada su slijedili glavnog jadnika,koji ih vjerojatno i dan danas laze da se nemogu vratiti Bogu,a mogu,dakle psotoji neka sansa,kuzis
Iknar is offline  
Odgovori s citatom