Pogledaj jedan post
Old 24.11.2006., 17:56   #65
Quote:
magic blue kaže:
ma bila je vec ta akcija u ljeto i mama mi je rekla da nisam normalna dat tolke pare za to Da to uopce nije normalna cijena, a onda su me jos i mame iskusnjace opljuvale kako ce mi bebac u krpenima vjecito bit mokar ma koliko god ga puta presvlacila, jer u ovim jednokratnim imas kao neki gel koji skuplja tekucinu, pa kad je pelenica i puna guza je suha
A i mama (bankar, ne mos ti nju od brojki i proracuna) mi preracunala koliko je tih 2000kn u jednokratnim pelenama (gdje ne racunas pranje i peglanje nego to vrijeme provedes s bebom) i kad sam vidla, odlucila se za pampers i s nasom placom
Ajme, ajme...a ja se baš ponadala kako je super to što je to od prirodnog materijala...

To za cijenu, pravo da ti kažem, nisam ni gledala...kontala sam da je to neka normalna svota za tako nešto, iako sam na Rodinim stranicama(jel smijem ovo ime spominjat ovdje? ) vidjela njihovu računicu i s tim platnenima je ispalo nekih 1.500,00 kn, pa me pomalo zbunilo...

Ali opet, unatoč cijeni, kontala sam kako je super što će bebina koža disati u prirodnom materijalu, a malo mi je onako "scary" razmišljati koje je to čudo stavljeno u Pampersice i ine slične pelene kad onako savršeno upija...

Quote:
magic blue kaže:
a onda su me jos i mame iskusnjace opljuvale kako ce mi bebac u krpenima vjecito bit mokar ma koliko god ga puta presvlacila
E ovo mi je
Sad mi je baš krivo...
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom