Pogledaj jedan post
Old 04.01.2006., 12:10   #1
Rođenje djeteta - naknade

Visina novčane pomoći od 1. srpnja 2011. iznosi:
- za prvo dijete roditelja podnositelja zahtjeva 1.800,00 kuna koje će se isplatiti u dva jednaka obroka, tijekom jedne godine;
- za drugo dijete roditelja podnositelja zahtjeva[COLOR="rgb(244, 164, 96)"] 3.600,00 kuna[/COLOR] koje će se isplatiti u četiri jednaka obroka, tijekom dvije godine;
- za treće i svako daljnje dijete roditelja podnositelja zahtjeva 54.000,00 kuna koje će se isplatiti u jednakim godišnjim obrocima tijekom 6 kalendarskih godina. [/I]

Novčana pomoć za opremu novorođenčeta

Papiri se predaju u Vodnikovoj 14 u Gradskom uredu za zdravtsvo i branitelje, pauza od 11.30-12
------------------------------------------------------------------------------------------------
Naknada od HZZO-a iznosi 2328,20 kn

------------------------------------------------------------------------------------------------
Opatija - 3000 kn jednokratno









Budući da ću uskoro postati otac, a kako to nikad prije nisam bio, molio bih vas da mi pomognete svojim iskustvima. Zanimaju me detalji oko procedure prijave rođenja, gdje, što, kako...
Budući da smo supruga i ja iz ZGa, zanima me gdje i kako se prijavljuje za onu mjesečnu pomoć koju grad daje za dijete? Također, na kakve sve naknade moja žena ima pravo? Kakve je formulare potrebno ispunjavati, gdje potražiti više informacija? Čuo sam nešto da HZZO daje 1360kn, ali treba napraviti zahtjev. Draga je u radnom odnosu, krenula na porodiljski prekjučer.

Oprostite zbog konfuzije, ali ne znam što bi prvo trebali napraviti. Hvala za pomoć!
__________________
Raj na zemlji nalazi se na grudima žene, na leđima konja i na stranicama knjiga.
arapska narodna poslovica

Zadnje uređivanje mandy : 01.07.2011. at 09:37.
Feferon is offline  
Odgovori s citatom