Pogledaj jedan post
Old 26.10.2013., 10:56   #1123
Quote:
Velvet Black kaže: Pogledaj post
Ibuprofen povecava krvni tlak, djeluju na sluznicu zeluca, na bubrege, srce....
Ali svi ti efekti su manje vise povezani s dugotrajnim uzimanjem u visokim dozama. Ali dobro je da si potegnuo to pitanje, da se ne misli da su to kiki bomboni.
Na onom razgovoru kojeg sam spomenuo, jedna od žena/djevojaka izjavila je da osjeća toliki bol prilikommjesečnice da bi najradije otišla doktoru i povadila si sve reproduktivne organe jer iovako ionako ne misli postati majka. I da popije dva do tri ketonala u kratom razmaku (2-3 sata između svakog), a samo ako uzme više od jednog tokom 24 sata to je već opasnost za srce. Nisam baš siguran je li izjavila da se baš radi o Ketonalu, ali rekao bih da je upravo njega spomenula.

..................................

Znao me je boljeti trbuh, znala me je boljeti glava. No mislim da je ipak intenzivnija bol kada te boli bilo koji dio tijela niže od glave. Jednom me je želudac bolio dva dana i još mi je grozno kad se sjetim toga. Kad me zaboli glava, boli dan, dan i pol, a želudac me je tada bolio dva dana.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom