Tema: Klavijature
Pogledaj jedan post
Old 06.09.2006., 18:54   #19
Pa nisam sad mislila bit pretjerani cicija, idem nekom logikom da ak vec kupujem onda bolje da kupim nes pametnog neg neko sranje pa da onda nedugo poslije toga opet moram kupovat....

Ali mi je jedan izvor rekao da bolje da kupim neku obicnu klavijaturu (samo tipke ) za 500 kn pa da sve ostalo radim preko kompa...Makar sam ja bila sumnjicava vec kad sam otvorila Provoxov sajt a tamo za 500 kn neka djecja klavijatura samo, u stilu "neka vas dijete nauci svirati" Reko, super.

Snimila sam Korg M1, ne izgleda to lose, dajte mi bacite jos neka imena? Sto je npr sa Korg Wavestation, to koristi jedan trip-hop bend koji ima slican zvuk onome sto bi ja htjela radit. I kad smo vec kod toga, da nabacim jos par pocetnickih pitanja.

Taj bend ima i nesto kaj se zove Korg Triton, a kaj koriste na koncertima kao "main sequencer". Tak da na koncertima ustvari imaju samo jednog tipa koji svira bas gitaru i petlja po tom Tritonu. Pa me to sve malo zbunilo. Pretpostavljam da ta "spravica" ima funkciju onog kaj se inace radi s kompom tj. da to znaci da oni live uopce ne sviraju, bar kaj se klavijatura tice, nego snime na njega sto vec treba i to je to. I onda me to opet vraca na tu pricu - dal to znaci da mi se za live svirku uopce ne isplati kupovat klavijaturu jer nitko vise ne svira live s klavijaturama na koncertima nego se to sve snimi pa pusti?

Ajde obrazujte mene neobrazovanu
Lali is offline  
Odgovori s citatom