Pogledaj jedan post
Old 09.04.2009., 22:31   #16
Quote:
Arwen1 kaže: Pogledaj post
Je li ovo muško mišljenje? Mislim da se pola minute i 20 minuta ne može usporediti ma koliko to bilo "fiziološki normalno". A što se tiče drugih načina, to je kao kada si gladan pa umjesto finog ručka pojedeš sendvič (koji, istina, može biti sjajan, ali ti se ne jede sendvič svaki dan).
Gdje su te cure? Zanima me i žensko mišljenje!
Ne slažem se...
Recimo, napaljujuća situacija cijeli dan, ali nikako sami. I naveče u 11 je trebam baciti doma. Mora biti doma za max pola sata da ne bude sumnjivo. U autu zrak puca od silnica. Šutimo. Sve smo tokom dana utvrdili pogledom. Pogledom smo dogovorili i daljnji tijek događanja. Zato i šutimo.
Skrećem na parking firme. Ulazimo u zgradu, otključavam vrata, ona ulazi. Još nije ni ušla, već sam se omotao kao hobotnica oko nje. Podizanje suknje, micanje tangica, par njenih uzdaha prije nego smo dogovorili pozu. Bez riječi naravno.
Trajalo je manje od 3 minute. Ali mislim da je svršila 3 puta.
I mislim da taj doživjaj ne bi mjenjala za "mrcvarenje" u krevetu od 2 sata.
Znam da ja sigurno ne bi.

I ajmo vadite ruke, nije ovo erotska priča...
__________________
Neki "Haagovi" će objašnjavat majci (domovini) što joj je sin (domoljub) bio?? Nosite i njegujte istinu o domovini u sebi koja je tako čista i jasna, recite djeci svojoj i učite ih koja je i što je ona... by:Wild_East I pazite kad budete glasali.
Tactum is offline