Pogledaj jedan post
Old 12.11.2005., 12:29   #12
kad to službeno stupa na snagu?

Quote:
_A_ kaže:
Bilo bi koristi od svakog pravilnika da ga se svi drze, a ne kao do sad. Kad vise od pola razreda dobije 1 kriterij se spusti smijesno nisko da bi se navuklo na 50% pozitivnog.
mi smo znali za svaki slučaj npr. nas 20 i koji ne riješit nijedan zadatak iz fizike tako da ti jednostavno nema na temelju čega dat 2 jer se dešavalo da za 1 zadatak od 5 da 2

evo sad smo iz jednog predmeta pisali ispravak jer je bilo više od pola jedinica i sa spuštenin kriterijima
pa je opet spustila kriterije, i nije bilo više od po jedinica
9/20 2
12,5/20 -3
Quote:
_A_ kaže:
Netko postuje ono o 3 testa tjedno, a drugi govore da to nije njihov problem, da toga nije bilo kad su oni isli u skolu. Pa se ti zali, samo rijetko kad ti to uvaze. I tako dalje, primjera ima puno.
ma ko će ti to uvažit
nama znaju uopće ne zapisat provjeru i ko ti viruje da je imaš

jednom razredu su nedavno već bile zapisane 3 provjere, i došla jedna prof. i derala se na drugu kako je ona mogla zapisat provjeru onaj dan kad je i ona planira dat
a nije zapisala
i pošto je ona najstarija u školi, ova mlada je morala otkazat provjeru
zapravo i nije morala
čisto sumnjan da bi je neko drugi otkaza
Quote:
_A_ kaže:
Nesto sam nacuo da se ni ne smije ispitivat ponedjeljkom???? Ovo smatram zasad najvecom gluposcu otkad je Primorac ministar ako je tocno. Ovo je gotovo nemoguce postivati isto kao i da nema ispitivanja na kraju godine. Kad ce se navuc ocjene????
ma ko će se toga pridržavat

a ček ja npr. iman psihologiju samo ponediljkon
kad bi me onda tribalo pitat?
smješka is offline  
Odgovori s citatom