Tema: Windows 10
Pogledaj jedan post
Old 21.08.2017., 13:13   #3159
Quote:
Rock in Rio kaže: Pogledaj post
e da, nije mi flash bio instaliran kako spada pa sam to riješio. Ali i dalje mi javu neće pokrenuti instalaciju uopće, no dobro...
Sad me muči što mi windowsi ne prepoznaju usb 2.0 stick, ispravan je jer radi na tv-u i kompu, utori na laptopu su ispravni jer prepoznaju usb 3.0. Utori su 2xusb 2.0 i 1xusb 3.0, svi ispravni. Taj 2.0 kada uštekam čuje se onaj zvuk da je uštekan i vidim ga dolje desno kada idem na safely remove i mogu ga tako iskopčati ali uopće ga nigdje ne vidim u windowsima. Išao sam u "device manager" i tamo pod USB controlers nemam "usb root hub 2.0" na popisu, imam "usb root hub 3.0" i stick 3.0 mi radi bez beda ali ovog 2.0 uopće ne očitava. Tražio sam neke drivere za taj 2.0 root hub ali ništa nema na netu, skidao neke drivere sa acerove stranice jer je taj laptop...ništa ne pomaže. Windowsi updejtani, a ovo jednostavno ne radi
Jesi probao uštekati taj USB, cekat da ga vidis dole desno, right click na my computer i manage? Ili u Windows 10 otici na Computer management, Storage - Disk Management?

Da li se pojavljuje tamo?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom