Pogledaj jedan post
Old 03.06.2012., 20:40   #49
Quote:
denacifikator kaže: Pogledaj post
Ja sam rođeni Vojvođanin i odrastao sam u njoj. Ono što mogu da potvrdim je da nikada u Vojvodini nije bilo međunacionalne mržnje i ekstremizma bilo koje vrste, sve do dolaska izbeglica. Napominjem da je u Vojvodinu došlo 70% svih srpskih izbeglica iz RH, BiH i Kosova, a njihova deca danas su osovina fašističkih organizacija.
Zaista mi ne ide u glavu to nepoštovanje teritorije koja ti je pružila drugi život i novu nadu. Srbiji (pogotovo Beogradu i Vojvodini) se sada obija o glavu zvo zlo koje je napravila u Hrvatskoj i Bosni.
Najpre su upropastili Hrvatsku i Bosnu, onda su uništili Beograd svojim divljačkim plemenskim mentalitetom, a sada upropašćuju Vojvodinu:http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/311...grade-policije

Mogu zamisliti kako je Bosancima kojima ovakvi kontrolišu četrdeset devet procenata države. Vi Hrvati ste dobro uradili sa Olujom. Resili ste se gamadi!
I mi smo napravili grešku,a to je što smo abolirali pobunjenike koji su se borili protiv Hrvatske i sad njihova dica pale i kidaju HR zastavu u Hrvatskom Podunavlju.
Nek se Srbi zapitaju zašto su izginuli u ratu u Hrvatskoj,a nisu ostvarili cilj,osim ako in je cilj što su i nas dosta poubijali
franeb is offline  
Odgovori s citatom