Pogledaj jedan post
Old 15.11.2007., 18:53   #28
Quote:
bbc kaže: Pogledaj post
Jedna je stvar zamjena ili povrat novca za neispravnu robu. Zakon to definira. Ovo sto ti zelis je najobicnija komocija i zelja za nepreuzimanjem bilo kakve ogovornosti. Ti bi jednostavno sve svalila na trgovce. Kupac ne moze vratiti ispravnu robu u ducan i traziti povrat novca samo iz razloga sto se predomislio ili mu se ta roba vise ne svidja. Onda ovisis o dobroj volji trgovca i njegovom smislu za rjesavanje problema. Ako mislis da je to vani zakonom drukcije odredjeno, mozes pogledati isjecak iz britanskog 'Sale of Goods Act' i ukratko vidjeti osnovne obveze trgovca, kao i napomenu da se ne mozes samo tako predomisliti i vratiti robu. procitaj Q8 i Q9.

Nas novi zakon o zastiti potrosaca stiti kupce (i to je vrlo vazno) koji su kupili proizvode "na daljinu" (npr. kataloska prodaja). Samo se ti proizvodi ili usluge mogu vratiti, odnosno kupac se moze predomisliti, iz bilo kojeg razloga, u roku od 7 dana.
hmm nezna onda je ocito britanski zakon i praxa razlicita, jer moja frendica komotno ode u ducana uzme x stvari i drugi dan vrati sta joj ne pase
iako moram napomenut da koliko god mi se ta praxa cinila dobro toliko mi je i losa jer su ljudi kod nas jos uvijek bagra i pola te robe bi bilo razdrapano... ali mi je x puta zao sta nesto nemogu kupit za nekoga jer sta ako mu se ne svidi ili mu ne bude dobro
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom