Pogledaj jedan post
Old 01.10.2013., 15:11   #5997
Quote:
helena112 kaže: Pogledaj post
Nisu isti što se tiče prešućivanja, ali nikako ne mogu zaboraviti onu njegovu rečenicu : " Sve mi možeš raditi, vikati, bježati, ostaviti...bla, bla, samo me nemoj lagati"!!! Zbog te izjave i njegovog stava tada po pitanju laži mislim da su i ova 2 dana dugo što šuti!!
E pa nas dragi Emir ima pravo zaboraviti tu njegovu recenicu.Zasto,zato,sto je on Emir!Nazalost.Da je to rekao Koray,Kerim ili neko drugi pljuvali bi ga,ali Emira nitko ne smije dirati!
Je dugo je 2 dana da suti,a to nije mala stvar.Postat ce otac,i Feriha mora saznati za to.Vidjeli smo da su ljudi iz bliskog istoka na FB napali ga,tamo to nije normalno,da jedan muskarac koji voli drugu djevojku spava s sasvim drugom curom.OProstite,ni meni nije jasno da ga netko brani.On je prevario Ferihu,istina nisu bili zajedno,ali prevario ju je.Netko kaze da je imao pravo jer nije znao hoce li joj oprostiti,ma daj,koja nebuloza.Znaci,svi mogu prevariti svoju ljubav ako vise nisu zajedno?A sto poslije.Ako se odluce pomiriti?Nista,zaboravimo na to.
DA,to zaboravimo sto je Emir napravio Ferihi,a ne smijemo zaboraviti Ferihinu laz.Koju laz?Da je kcerka od Sanem!Ona to nije NIKAD ni rekla.Istina nije ni demantirala.A zasto bi,kad ju nitko nije zelio ni slusati!Smijesni ste vec s tim!

I jos nesto,nikako nemogu shvatiti zasto se Feriha ispricava Rizi? Sto je ona njemu to napravila,da ga trazi njegov oprost!
Imala je hrabrost zivjeti kako zeli,uspjela se vjencati s voljenim Emirom,a ona trazi oprost! .Zasto?ima 19 god.,punoljetna je,da zna sto zeli od zivota.Ali bilo bi sve normalno,da je ona imala normalan zivot.Da je vodila normalan razgovor s tatom,da ga se nije bojala,da joj nije prijetilo batinanja.Ona je programirana da misli da mora za sve pitati roditelje,pogotovo Rizu.I zbog toga ga moli za oprost.Jadna,a nije za nista kriva!Krivi su Riza i Meho.Koji ju nisu prihvatili da je ZENA,koja ima svoj mozak!Oni bi njoj morali ispricavati se,sto su joj sve radili.A Meho bi trebao biti zahvalan Ferihi sto nije zavrsio u zatvor.Jer takvom covjeku je mjesto u zatvoru.I da,ima pravo Seher,trebali bi biti SRETNI sto im je zet Emir,da nije vec bi odavno zavrsili pod resetke!

Zadnje uređivanje tina 25 : 01.10.2013. at 15:36.
tina 25 is offline