Pogledaj jedan post
Old 22.08.2017., 11:10   #3
pa ja ne vjerujem što čitam. kakva ubojstva? zapalit joint? jel taj normalan. mislim i sam sam ajmo reć' tunto jer sam popušio staru dobru foru kad oprostiš jednom ide drugi put. već sam tu pisao o svemu, ali kao prevaren lik koji je skršen do te mjere da ne znam gdje sam ne bih na svoju suprugu nikada digao ruku baš iz tog razloga što bih ispao pravo go.no. nedavno sam saznao da me supruga vara već duže vrijeme s likom koji je sve samo ne muško. davno je počelo, a mislim da negdje sam u drugom mjesecu ove godine pisao kako bih otišao i bla,bla,bla. e sad vidi ovo. kao otac svoje djece koja su već velika razmišljam o posljedicama za njih i to mi je prvenstveno važno. rastave, razvodi ili kako već ostavljaju devastirajuće posljedice za sve, ali... uf, uvijek ima ono ali. ne paničari, ohladi glavu, sjedi i dobro razmisli o svemu. zaboravi prošlost i okreni se budućnosti. probaj pričati sa svojim partnerom otvoreno i obavezno traži neka stavi karte na stol. ako i u jednom momentu naiđeš na prijetnje i slična sranja bježi glavom bez obzira. vjeruj mi ja sam muško i da mi partnerica prijeti nasiljem dobro bih se zamislio. sretno u budućim odlukama i iskreno se nadam da ćeš pronaći riješenje u obostranu korist.
ci-pele is offline  
Odgovori s citatom