Pogledaj jedan post
Old 15.09.2007., 22:11   #14
Štrumfeto hvala ti što si podjelila s nama vašu priči.
I sva sreća pa si inzistirala na uputnici, da ne, tko zna....možda bi bilo baš ono što je Banbaroga prije spominjala - kasna dijagnoza - teže ispravljanje.

(off topic - iznenadilo me što kažeš za Jovančevića jer sam baš za njega čula samo riječi hvale, da je odličan dijagnostičar....i ja sam željela upisati B. kod njega no nije više bilo mjesta )

Quote:
Štrumpfeta kaže: Pogledaj post
to je ono što me ljuti i plaši - te skale i granice kad šta dijete treba raditi. imam osijećaj da to dosta varira. ili se varam, pa krivo gledam u te tablice?
E ovo...i meni se desilo da sam zbunjena - kod fizijatra mi govore jedno, a po svim tablicama ispada da još ima, ponegdje i 2-3 mj form...Primjera radi: s 4 mj su nam počeli govorit kako on sad treba pomalo stajat na stomaku, oslanjajući se otvorenim dlanovima i ispruženim rukama na podlogu, a u svim tablicama to ide tek od 6mj....Ne kužim...baš ću sljedeći put pitat fizijatricu o ovome...

Doduše, sada kod B. nije to da kasni u nečemu, već je stvar da zbog povišenog tonusa ne radi pravilno, a to bi za neko kasnije vrijeme značilo da je nespretniji u nekim radnjama.
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom