Tema: Sijeda kosa
Pogledaj jedan post
Old 15.04.2013., 11:22   #62
Quote:
livy kaže: Pogledaj post
Po meni farbanje muške kose ovisi o profesiji. Meni je to ok kod umjetnika bilo kakve vrste jer su posebni, ali kad mi muškarci u godinama ofarbaju kosu uvijek se pitam šta im je u glavi kad sebe ne prihvaćaju takvima kakvi jesu ili još gore odmah ih zamislim sa farbom na glavi i autoritet se nepovratno gubi. Muškarci odlično izgledaju kad imaju puno kose i kad su sijedi. Richard Gere ili Clooney izgledaju tri put bolje kad su osijedili nego prije. I sijeda kosa ih ne postara. Za razliku od ženskog roda. Bemu, muški su uvijek na dobitku...
.. s ovim se bas i ne bih slozio .. kod mene je slucaj crne kratke kose koja poprilicno sijedi, jako sam polagao na izgled kose nekoc (osamdesete) koja je bila depeche mode look, sad napola sijedo ne izgleda nikako .. stoga ponekad koristim pjenu za kosu u boji keune, duboko razmisljam o keune color man .. kad Beckham svaki tjedan boja kosu onda je to cool i in, ostali smrtnici bojanjem skrivaju godine .. u biti mi se ne svidja ovako napola crno-sijedo, nek bude ili crno ili skroz sijedo
fango is offline  
Odgovori s citatom