Pogledaj jedan post
Old 23.07.2010., 09:46   #19
Je, tema je malo umrla, ali uvijek aktualna..

Zanimljiva je teta Mira K(uželka) kako se počela baviti guerrilla marketingom ..

Inače, ne mora biti pravilo da su sva vozila iz auto kuća loša, jedan tramak sam obavio par godina unatrag, dao sam unutra jako dobar auto (prvi vlasnik) i uzeo jako dobro rabljeno iz iste kuće od prvog vlasnika iz Rijeke..

Današnji vlasnik mog vozila je vrlo sretan čovjek (sreo sam ga nedavno), a i ja nemam nikakvih problema sa sadašnjim..

Inače, malo je auto-kuća u koje imam povjerenja, svojevremeno mi je vlasnik jedne tvrtke (koja je nosila njegovo ime, Riječani će znati) za kojeg bih se zakleo da je oličenje fair i korektnog odnosa uvaljivao vozilo "od prvog vlasnika", auto na prvi pogled savršen, relativno nov, malo kilometara, bio sam spreman uzeti ga..
U tom trenutku dolazi na posao (u tu istu auto-kuću) moj školski kolega koji me odvodi na stranu i pojašnjava mi da je to auto od Hidroelektre i da su ga vozili inžinjeri gotovo samo po bijelim cestama..

Eto, danas te auto-kuće nema ..

Moja preporuka su auto-kuće ovlaštenih zastupnika koji imaju vlastite ovlaštene servise, barem se neke garancije mogu utjerati, iako je i to jalov posao, izvještili su se svi u izvlačenju od odgovornosti..

Bilo bi zanimljivo saznati što je i kako kupila eymi ..
__________________
Better to remain silent and be thought a fool than to speak out and remove all doubt
2nice is offline  
Odgovori s citatom