Pogledaj jedan post
Old 20.05.2013., 14:14   #16
meni je poznanica uvalila spiku, narucio sam ta njihova tri proizvoda preko nje za mjesec dana... inace imam spinalnu atrofiju misica, i ona se kune da su likovi koji se nemogu ustat iz kreveta prohodali..... nisu lose spike ..... samo sto naravno to ako imas imalo pamet znas da nije moguce (zdrav covjek nebi mogao nakupit toliku misicnu masu za mjesec dana, a kamoli netko tko ima genetsku bolest)...
uglavnom, po njenom bi trebao osjetit razliku za 10 dana....to su njene rijeci... a posto sam veliki skeptik i upravo se sada cupam sto sam bacio 1000kn u smece, sumnjam da ce biti nekog placebo efekta.... tak da tko god razmislja da kupi ili jos gore ukljuci se u ovu prevaru (jer bez obzira dali njihovi proizvodi imaju antioksidanse koji djeluju ili ne, ovo je ipak preverantski posao), neka saceka 10 dana... javim vam sve.

ja osobno cu trazit novac nazad ukoliko ne osjetim nista nakon mjesec dana (navodno mozes dobit novac nazad ako nisi zadovoljan, samo posaljes praznu ambalazu i oni ti vrate novac....ali i tomu se bas ne nadam previse)

ja osobno ne planiram trosit tisuce kn godinama pa da mi bude bolje...a i to necu nikad znati od cega mi je bilo bolje...a oni ce tvrdit da je zbog njihovog proizvoda, to je ta njihova znanost...nece spominjat da je covjek vjezbao 5 godina dok je trosio bogatstvo na glupost.

ja po svemu sto sam procitao, ovo je obicna prevara, barem sto se tice nacina na koji posluju....a ti proizvodi...sta reci...meni je obitelj vrsila pritisak pa tak da sam pristao na probni rok, a uz to sve sto sam cuo su price kao i uvijek, lik koji zna lik zna lika koji zna lika.... znate vec kako ide.(hint: nitko nezna tog lika)
skin2yard is offline