Pogledaj jedan post
Old 11.12.2013., 21:17   #20
Quote:
Hrušt kaže: Pogledaj post
Budući je astma u većini slučajeva psihosomatska bolest to će trebati otkloniti njezin pravi uzrok koji je, nažalost, često nepoznat.
Jasno, tu su i genetske predispozicije, a onda one fizičke naravi; alergije na perje, sobnu plijesan....do žaljenja za dragom osobom, pomanjkanje nježnosti i ljubavi......
Sve ostalo su pripomoći da se olakša stanje.
Ima i izvjesnog bilja koje se puši ali budući je otrovno ne mogu ga i ne smijem preporučiti. U to društvo spada jedna halucinogena biljka koju su cigani donijeli sa sobom iz Indije i raste na bunjištima i mjestima gdje su nekad bile ciganske čerge, obično na rubovima naselja.
Hm, problem je svo troje, ima genetsku predispoziciju, alergiju plus ovaj nedostatak ljubavi za koji bi se usudila reći da je glavni uzrok bolesti.
Hvala na hintu


Quote:
soks kaže: Pogledaj post
je li problem alergiski? meni su bronhitisi prestali kad sam kupila antialergijski madrac, ocito je onaj moj prethodni bio leglo grinja.
Ima veze i s alergijom, ali nije isključivo alergija problem.
__________________
INFO: za sve Dr.Olje i Dr.Kadžije koji nemaju kaj radit u životu pa me stalkaju - ne jebem se s oženjenima niti s mlađima od 30 kao ni s onima IQ -a sobne temperature! Hvala!
LittleDragonfly is offline  
Odgovori s citatom