Pogledaj jedan post
Old 08.11.2008., 09:06   #150
Quote:
Ymir kaže: Pogledaj post
Hrvati jesu Slaveni.
I kaj sad je tvoj zaključak amen za sve, odkud uopće takvi zaključci o slavenstvu sviju nas. Ma za sve su to krivi ilirci (Gaj i ekipa) koji nisu imali blage veze kaj žele (osim upada u povijesne knjige), e da su onda mogli radit DNA testove. Osim toga Hrvati su skoro pa oduvijek ratovali sa Srbima i ostalom tzv. braćom slavenima pa kaj je ovima bilo da se ujedine sa njima?
Quote:
Ymir kaže: Pogledaj post
Ali također je istina da su druge etničke skupine utjecale na slavensku etnogenezu.
Ili da su slaveni utjecali na hrvatsku ( arijevsku iliti iransku, mada znači isto)

Kao što sam već napisao na drugom topicu:
Evo rezultat Primorčevih kolega (vršili naši i strani stručnjaci);
Genetička slika Hrvata (općenito jer ne mora značiti da ako npr. moja slika ovako izgleda da i nečija druga isto tako itgleda- nješanje naroda je nepotrebno objašnjavati)

Neslavenski genomi-ukupno 71%
od toga što je
45% Eu7(dinarski)
10% Eu18(prakeltski)
7% Eu4(hamitski)
5% HG9(semitski)
2% Eu16(avarski)
2% HG2(sibirski)
Te slavenski genom 29% Eu19

Sad povezanost sa Njemcima može se objasniti Eu18 kojeg oni imaju 50%, a mi 10% te Eu7 kojeg mi imamo 45%, a Nijemci 38%.

Pronašao sam na internetu da čak ni Srbi nisu 100% slaveni već oni imaju pored slavenskih gena najviše HG2.

Moj osobni stav je iranska(arijevska) teorija, no ona je još uvijek teorija kao i slavenska i sve ostale, trebalo bi provoditi više istraživanja na tom području, a ne kako se dosad i sad radi propagirati samo slavensku teoriju na načelu bratstva i jedinstva sa srbima, slovencima i ostalim slavenima s kojima nas povezuje samo jezik iako nije čak niti to; malo koji srbin razumije kajkavski ili čakavski.
__________________
Dobrovoljno bannan for good.
Aryan is offline