Pogledaj jedan post
Old 13.09.2006., 21:31   #3
ovak... s obzirom da sam takve struke i krecem se u takvog krugu ljudi cesto dolazim u cudne situacije da organiziram raznorazna cudesa... i sad zelim to malo korisnije usmjeriti...

par godina sam zivjela od slika i skulptura tako da znam kako je tesko kod nas nesto prodati ... (pogotovo ako naplatis onoliko koliko stvarno vrijedi)
i znam kako je zatvoren krug "velikih umjetnika" kod nas.. i nema sanse da te pripuste, jedino ako nekom das bubreg.. izlozbe isto treba zicati jer se nikom to ne da organizirati ako je umjetnik neafirmiran i nepoznat..

za pocetak mislim organizirati nekoliko manjih izlozbi... cisto da vidim koliko ima interesa i da prosirim krug ljudi koji bi izlagali..

kasnije cemo vidjeti... ovo nije moj primarni posao nego nesto sto radim usput... i nikad jos nije bilo naplaceno..

p.s. ako su izlozbe prodajne materijal i prijevoz izlagaci placaju sami a ako je izlozba dobrotvorna ili neprodajna obicno je placen prijevoz, uokviravanje slika i sl...
- plakati, pozivnice, katalozi i opcenito marketinsko pracenje izlozbi je posao (i trosak) organizatora
satori is offline  
Odgovori s citatom