Pogledaj jedan post
Old 30.09.2007., 19:22   #6
ma ne, bilo je nesto na engleskom ali u principu slicno ovome tumacenju za koji dajes link. meni je sunce aflicirano opozicijom s neptunom u 12. i inkonjukcijom s MC-om. ostali aspekti su trigon s plutonom i bikvintil s uranom.

imam i prijateljicu sa konjukcijom sunca i venere u biku u 5. kuci, 34 g i jos nista od djece. dobro, zasad jos panicno trazi muza, medjutim nikad nije pokazivala preveliku zelju za djecom jer i sama prizna da je previse komodna ali bi voljela jedno. imala je puno decki i veza ali nikad joj se nije zalomila trudnoca mada ne zna ni racunat plodne dane. ima doduse konjukciju mjeseca (vladar 8.) i saturna.

sto se mene tice, ja sam valjda zbog sunca u 5. ali vise i drugih stvari (mjesec konjukcija j.mjesecev cvor i vladar acs u raku) od malena znala sve o brizi za novorodjenjce (procitala mamine knjige o trudnoci i porodu i stalno mastala o bebi a nisam imala ni 10 g). kad sam u 20-tima bila privremeno neplodna kad mi je pluton tranzitirao mjesec i bila sam pod svakakvim stresom uopce nisam primjecivala tipove nego samo bebe, trbuhe i kolica i opsesivno sam zeljela bebu. sad sam u 30-tima i sve manje osjecam tu zelju, posebno kad vidim neka razmazena derista, i sve vise mi je drazi moj komod i uzivam u tome sto se brinem samo o sebi i o macki, ne vidim nista sramotno u tome i nemam nikakvih drugih ludjackih poriva. plodnost, prema ginekologu, mi nikad nije bila bolja nego sad.

znam da je ova zadnja faza uranov tranzit i da je prepustanje majcinstvu kao da zaronis u toplu vodu i prepun si njeznih osjecaja blazenstva i srece ali sam jako nezadovoljna onim sto sam postigla do sada u svom zivotu da bi se pocela razmnozavati. mozda su na tu egocentricnost mislili. jer sunce u 5. znaci i kreativnost i ambiciju i dok se to ne zadovolji nemoguce se takvom egu zadovoljiti djecom. inace sam uvijek htjela bar troje djece al zivot napravi svoje. sex i razmnozavanje su mi najprirodnije stvari al se valjda zbog tog neptuna jos uvijek osjecam mizerno i slabo na profesionalnom, javnom podrucju. dakle, meni nije komod u pitanju mada ih namjeravam sto cesce uvaljivati mami

i na kraju ce ostati vremena samo za jedno

p.s.: deep down mislim da je 3 djecice jedno drugom do uha najvece blazenstvo i ponos
betiboop is offline  
Odgovori s citatom