Pogledaj jedan post
Old 18.04.2011., 00:36   #196
Quote:
FANCY kaže: Pogledaj post
Čuj daj se prvo informiraj pa dođi na forum i pričaj o Posavini . Možda želiš reći isto za Vukovar da su Vukovarci pobjegli a Franjo im dao sve od oružja ,streljiva. logostike a i tolike su se brigade borile za isti a vukovarci kao i posavci pobjegli? Posavina i Vukovar su dvije paralele, dvia žrtvena janjeta i kome to nije jasno onda je tu kraj svim dialozima.Stvarno nemaš stida. I neću otvarat novu temu u temi, držimo se Haag-a.
Koliko ti gluposti mozes prosut to je strasno...Vukovar zrtveno janje?To samo totalni nepoznavatelj tematike moze reci i to mi se cini bas zato jer imas taj gnjev prema tudmanu.Medijska masinerija je cini se napravila svoje,pogotovo srpska "Vukovar i Posavina su izdane od tudmana.Hrvati,svadajte se sad!"

Vojnicki gledano Vukovar se NIJE MOGAO spasiti.NIKAKO.Apsolutno nikako.Sto je potvrdio i sam veliki Jastreb.Zasto su se oni tako osjecali?E zato jer je tudman svaki dan na upite sa oruzijem odgovorao sa "Stici ce oruzije,stize" a iako ga je stizalo stizalo ga je JAKO malo a to Jastrebu nije bilo jasno jer je mislio da oruzije imamo ali zbg morala se nije smjelo reci da nemamo.

Uostalom,svakoj normalnoj osobi je sasvim poznato da mi Vukovar nismo mogli spasiti jer pobogu mi nismo imali niti ustrojene gardijske brigade a napadani smo po ciloj RH,od Vukovara pa do Nasica sve do Korduna i Knina pa doli do Dubrovnika.Samo podatak da je na Vukovaru bilo smjesteno 60 000 odlicno naoruzanih cetnika i JNA vojnika sa preko 2000 tenkova i tisucama komada teske artiljerije je sasvim dovoljno da se zakljuci da Vukovar NIJE zrtvovan.Srbi su nas rastegli sirom cile RH i Vukovar je pogotovo bio ne obranjiv,pogotovo sa nasom lakim naoruzanjem zbog kojeg nam je bilo jos teze a za tesko naoruzanje su nas uskratili UN i EU i oni su ti koji su zrtvovali Vukovar sa svojom bolesnom idejom o embargu na oruzije kojoj je pomogao i nacionalni izdajica Budimir Loncar koji je za to lobirao.

Onaj koji to govori zeli upravo ovaj efekt koji si ti napisao a to je napraviti razdor medu Hrvatima.
dr.no1 is offline  
Odgovori s citatom