Pogledaj jedan post
Old 08.05.2014., 08:52   #176
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
hvala vam svima.
Na tvoj zahtjev si piškila na trakice? Ja da bilo šta zahtjevam naglavačke bi letila van iz ordinacije.

Zanima me ovo za testiranje za down, rekla si mu da nećeš iči i on je rekao ok? Koliko imaš godina? Ja imam 38 i rekao mi je da moram, ali moram ići.

Mislim na amniocentezu. A drugdje čitam da možeš odbiti, da je nekad bilo obavezno iznad x godina (ne sjećam se točno koliko godina), ali da sad nije.

Ja sam za bilo koju pretragu u tom smislu spremna (double, triple, nifty, ne znam kako se sve zovu) ali na amnio ne pristajem. A moj naravno ništa drugo nije niti predložio, i još velim, rekao je da baš moram ići, da ne mogu odbiti.


I, da, ovo što se tiče da čekaju da prođe 12 tjedna istina. Moj je rekao mrtav hladan da obzirom na godine (Isuse, osjećam se kao da imam 52) da se ne nadam ničem dobrom. Da šta ja hoću, da ovako i onako od 100 trudnoća samo 20 završi sa porodom, a šta bi ja stara baba imala se čemu nadati.

Neću više pisati samo se uzrujavam, samo da steknete sliku kako sam jadna i zašto ispitujem toliko. A i čitam ona iskustva žena na stranicama naj doktor (tako nekako) za mog pišu takve gnjusobe da mi se želudac okreće. A i okolo od žena šta sam sve čula....
Mijenjaj tog doktora odmah, stvarno ti ne treba takva budala u trudnoći. Ako si možeš priuštiti radije idi privatno.
Što se tiče amnio ja mislim da tebe nitko ne može na nešto prisiliti, bez obzira na godine. Samnom je u trudničkoj žena koja ima 38 godina, treba roditi svaki dan i nije radila niti kombinirani probir niti amnio iako su joj isto savjetovali.
Nifty u Zagrebu radi Podobnik, ima još onaj Prenatest u Grujić koračin, ali oko toga ne znam detalje jer nisam radila
petrunjela1981 is offline  
Odgovori s citatom