Pogledaj jedan post
Old 05.01.2012., 14:26   #24
Quote:
_ana__ kaže: Pogledaj post
A sad s ovim detaljima to je skroz druga priča...
Naime, najgori razlozi za raditi gluposti su navodna kriza srednjih godina i PMS, zapravo to nisu razlozi nego izlike....
Vjeruj mi, ima on drugu ili ju hoće, niti jedan ne poludi samo tako preko noći...
ali kako god bilo, ne smiješ dozvoliti da se ponaša prema tebi tako.
Nejasno mi je i to kako kažeš on sve financira, pa valjda i ti radiš kad te nema od 8-18?


Gle na dan kad sam pocela thread nije imao danas mozda ima, tko zna, on bi mi vrlo rado to rekao u facu samo da me sto vise povrijedi.
A da drugu hoce to je istina, pa tko nece ljubav? Ja mu je navodno nisam davala. Zainteresiranih za njega ima ponude ima ali jos nije ni jednu prihvatio, dali je u medjuvremenu neznam.
A on je tip koji moze puknuti lako vjeruj mi, govorio mi je tjednima da ce imati breakdown ja nisam slusala kad je konacno pukao umjesto da sam sutila I pustila ga na miru ja sam plakala I molila pa je otisao.
To kaj veli da me uzdrzava je njegov pogled na stvar, ja radim I imam dobru placu, kaj mislis zakaj ne zeli razdvojiti racune? Sigurno ne zbog toga kaj je tak dobar da zeli placati pola mojih rezija. Hipoteke pola I tak mora placati.
Covjek puko, odljubio se, otisao razmisljati I shvatio da me stvarno nevoli I to je to, djetetom se I tak nije posebno bavio pa mu ni ne fali.
ST72 is offline  
Odgovori s citatom