Tema: Epilepsija
Pogledaj jedan post
Old 28.12.2006., 20:51   #14
Quote:
vilinska musica kaže:
procitala sam dosta toga na temu sto sam nasla na internetu, ali opet ima stvari koje tamo ne pisu pa bih voljela pitati nekoga tko ima iskustva s tim...
prije par mjeseci sam se naime iz cistog mira srusila doma. pola sata prije nego sam konacno pala imala sam uzasno cudan osjecaj da ne znam tko sam, kao da sam totalno nesvijesna sebe a ipak pri svijesti. pogledala sam se u zrcalo i imala sam ful prosirene zjenice iako je bilo svjetlo u sobi i skroz suha usta. nakon jedno pola sata sam se srusila.
isla sam kod doktorice koja mi je rekla da moguce da imam epilepsiju i da odem na eeg ako mi se to opet dogodi.
nisam se vise srusila, ali za mjesec dana sam imala nesto slicno, samo se nisam onesvijestila. slican osjecaj, samo su mi se misici uzasno trzali, opet nekih pola sata. od onda je proslo dva mjeseca. nisam imala vremena ic opet doktoru, a i zadnji put kad sam bila rekla je da mi vjerojatno nije nista.
a opet, ne izgleda mi normalno tek tako padati u nesvijest. da li je moguce da je to epilepsija? koliko traje procedura utvrdjivanja? hvala
Pravac neurolog! Trebala si to odmah učiniti!
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom